У Новограді-Волинському оглянули новобудови багатоповерхової житлової забудови – ЖИТОМИР СЬОГОДНІ

У Новограді-Волинському оглянули новобудови багатоповерхової житлової забудови

26 липня 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови Віктором Шалухіним, а також керівниками виконавчих органів міської ради – головними розпорядниками коштів міського бюджету здійснили об’їзд новобудов багатоповерхової житлової забудови.

Повідомляє сайт Новоград-Волинський Сьогодні з посиланням на Новоград-Волинську міську раду.

Перша новобудова, яку відвідали учасники об’їзду став чотирьох поверховий житловий будинок на 17 квартир, загальною площею 1305,00 кв.м.  Даний будинок, який розташований на вулиці Гоголя, 15, має гаражі на прибудинковій території, затишний двір, облаштований  дитячим майданчиком та  місцем для відпочинку. На першому поверсі будинку знаходиться стоматологічний кабінет.

Другим об’єктом огляду став чотирьох поверховий житловий  будинок на вулиці Ушакова, 7-Б, будівництво якого розпочато в 2017 році. Після завершення будівництва новобудова буде містити 14 квартир, загальною площею 1157,6 кв.м.

Затим присутні оглянули чотирьох поверховий будинок на 32 квартири  на вулиці Івана Франка, 29-А після проведеної реконструкції нежитлової будівлі загальною площею 1621,64 кв.м.

Також оглянули земельну ділянку на вулиці Гагаріна, 17, де планується будівництво дев᾽ятиповерхового житлового будинку із вбудованими торговими і офісними приміщеннями.

Після чого з робочим візитом учасники зустрічі прибули на вулицю Пушкіна, 45, де у 2017 році розпочато будівництво дев’ятиповерхового житлового будинку з мансардним поверхом із вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями та з підземним паркінгом на 56 квартир, загальна площа  3178,00 кв.м.

Затим поспілкувалися із забудовником, який планує будівництво десятиповерхового житлового будинку із вбудованими торговими і офісними приміщеннями та з підземним паркінгом на орієнтовно 49 квартир, загальною площею орієнтовно 3106,10 кв.м на вулиці Івана Мамайчука, 11.

Наступним об’єктом огляду став чотирьох поверховий будинок на 36 квартир, загальною площею 1732,0 кв.м на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 26-А.

Восьмим та останнім об’єктом був  чотирьох поверховий будинок на 56 квартир, загальною площею  4146,04 кв.м, який знаходиться на вулиці Тимошенка, 2.

За результатами об’їзду було підведено підсумки, що сьогодні в місті активно ведеться житлове будівництво, населення має великий вибір одно-, двух-, трьох- та п’ятикімнатних квартир в різних мікрорайонах міста. В подальшому, з метою розвитку міста та залучення інвесторів, міська влада планує виділяти земельні ділянки під житлову забудову в мікрорайоні «Болгарбуд», на вулиці Маршала Рокосовського.

Джерело: Новоград-Волинський Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*