У Бердичеві серйозно травмувалася дитина, яка ганяла по одній з недобудов міста – ЖИТОМИР СЬОГОДНІ

У Бердичеві серйозно травмувалася дитина, яка ганяла по одній з недобудов міста

Чомусь у місті Бердичеві є багато об’єктів, покинутих власниками на півдорозі: будували, будували, та й передумали. Чи то криза вдарила по інвесторах, чи то вплинули інші фактори, але зараз Бердичів «прикрашає» кілька недобудов, серед яких багатоповерхівка по вулиці Житомирській в районі автопарку та недобудований п’ятиповерховий будинок у мікрорайоні Корніловка, недалеко від меблевої фабрики. І справа не лише у естетичній непривабливості цих об’єктів, а й у тому, яку небезпеку вони несуть у собі.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Кілька днів тому соціальні мережі активно обговорювали долю багатоповерхівки по вулиці Житомирській, так як там почали помічати дітей і підлітків, які підіймаються доволі високо і обстежують висотки. Зрозуміло, що це може становити загрозу для життя та здоров’я юних дослідників. І ось маєте – біда не змусила себе довго чекати. Щоправда, трагедія сталася на зовсім іншому об’єкті.

Як стало відомо нашим журналістам, у неділю, 16 липня, під час ігор на недобудованій бойлерній поблизу незавершеної п’ятиповерхівки у районі Меблевої фабрики, з висоти семи метрів впав хлопчик 2004 року народження. Швидку для постраждалого викликали небайдужі місцеві мешканці, які почули крики про допомогу. Як повідомили у травмпункті, дитина отримала серйозні травми у вигляді перелому правого стегна, і зараз знаходиться на лікуванні у дитячому реанімаційному відділенні.

Люди схвильовані: кажуть, що покинуту недобудову давно обрали для себе місцем для ігор місцеві дітлахи, а батьки просто фізично не в змозі проконтролювати, щоб їх діти не лазили на небезпечний об’єкт. Тим паче, що він не має ніякої огорожі чи паркану, як прийнято у таких випадках. Можливо, цей нещасний випадок змусить відповідальних осіб задуматися над дотриманням правил безпеки та загородити нарешті цю недобудову, яка вже, мабуть, ніколи не буде відновлена.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*