У Бердичеві дерево ледве не стало причиною трагедії – ЖИТОМИР СЬОГОДНІ

У Бердичеві дерево ледве не стало причиною трагедії

У вівторок по усій Україні розлетілося штормове попередження від Гідрометцентру, адже в епіцентрі негоди мали  опинитися вісім областей України. До Житомирщини, на щастя, буревій не дійшов – однак вчорашній дощ у місті Бердичеві супроводжувався подекуди сильними поривами вітру, які могли становити небезпеку для містян. Втім, значно більшу небезпеку для життя та здоров’я бердичівлян несе халатність відповідних комунальних служб, які ігнорують свою роботу. Що, в свою чергу, може призвести до трагедії.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Ділянка вулиці Житомирської поблизу Центрального ринку міста Бердичева є однією з найбільш людних, адже щодня тут проходять тисячі людей. На жаль, у вівторок,  25 липня, для когось із них проста прогулянка могла коштувати здоров’я чи ж бо навіть життя, адже поблизу кафе «Амстердам» на тротуар впало дерево, яке росло біля проїжджої частини.

Можна було б, звісно, все звалити на негоду, однак якщо добре придивитися, то видно, що воно зламалося не стільки внаслідок негоди, скільки із-за того, що було трухлявим всередині та не витримало сильних поривів вітру.

Дивно, але майже щомісяця у місті Бердичеві проводяться відповідні обстеження зелених насаджень, складаються спеціальні акти, ведеться якась робота у цьому напрямку, однак хворе дерево у центрі міста компетентним спеціалістам помітити чомусь важко. І дуже добре, що цього разу обійшлося без трагедії – а якби поряд проходила людина похилого віку чи маленька дитина, хто ніс би відповідальність за загублене життя?

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*