На Бердичівщині обстежують умови проживання сімей – ЖИТОМИР СЬОГОДНІ

На Бердичівщині обстежують умови проживання сімей

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з головою Слободищенської  сільської ради, медичним працівником Слободищенського  ФАПу обстежено умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. У рамках виїзду працівники  соціальної служби побували в чотирьох сім’ях. Під час візитів було встановлено, що, нажаль, не всі батьки дотримуються належних санітарно-гігієнічних умов проживання,  їхні житлово-побутові умови потребують покращення, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, невпорядкований спосіб життя, неналежне утримання дітей та догляд за ними, проблеми спілкування батьків та дітей.

З батьками було проведено профілактичні бесіди щодо необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та розвитку дітей. Також батькам було роз’яснено, що у разі ухиляння від виконання передбачених законодавством обов’язків  щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 59 Закону України „Про освіту”,  статті 166 Кримінального кодексу України, статті 150 Сімейного Кодексу України  їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.

З питань формування відповідального та усвідомленого батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу сім’ї, спрямованого на розвиток соціально-побутових навичок та вміння самостійно вирішувати свої проблеми батькам було надано соціально-педагогічні послуги, проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя.

Сільському голові рекомендовано заслухати поведінку батьків на засіданнях виконкомів, питання виховання та утримання дітей в сім’ях, які були обстежені.

У 3-х сім’ях  здійснено аналіз цільового використання державної допомоги при народженні дитини.   За результатами перевірок з батьками проведено роз’яснювальну роботу та попереджено щодо нецільового використання державних коштів, надано рекомендації  приділяти більше уваги догляду та вихованню дітей.

Районний центр СССДМ.

Джерело:  Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*